Můj sen 7

28. června 2009 v 18:16 |  Povídky o koních
"Tak co? Co mi chcete říct?" zeptala jsem se nedočkavě až trochu hystericky.
"Klid Terry! Klid!" uklidňoval mě táta.
"Tak už mi to řekněte! Vy chcete abych byla klidná a přitom mě hrozně napínáte a já klidná být nemůžu!" řvala jsem na něj.
"Prostě si už nepřejeme, aby si do Horses klubu chodila! Už jsme tě odhlásili," řekla docela klidná máma.
"Nechodila? Já tam musím chodit! Už kvůli Sindy! Ona už je na mě zvyklá mami! A Paula si ještě bude myslet, že se jí bojím, když odejdu. Sindy je můj smysl života! Sindy je můj sen! Já si jí vysnila a teď o ní mám přijít? Ne! Já tam chodit prostě budu!!" křičela jsem hystericky a utíkala jsem do pokoje. Tam jsem se zavřela a lehla si na postel.
Potom přemlouvání a prosení, jsem pochopila, že to rodiče myslí vážně a chodit jsem tam přestala.
Jednou v sobotu mi mamka řekla, že si musí něco zařídit u babičky a nasedla do auta. Mávala jsem jí a pak jsem si všimla něčeho divného. Mamka jede opačným směrem. Řekla jsem si, že má asi pro to svoje důvody a víc jsem si toho nevšímala.
"Teď jdi do pokoje a nekoukej se!" řekla mi máma, když se vrátila od babičky. Nevěděla jsem co chystá, ale poslechla jsem. Šla jsem do pokoje. Máma mě zavolala, že už můžu jít ven. Šla jsem ven, ale doma nic nebylo. Mamka se obula a řekla, ať se taky obuju a vezmu si bundu. Učinila jsem tak. Máma mi dala přes oči šátek a vedla mě opatrně ze schodů. Pak mi strhla šátek a já jsem viděla koňský přívěs. V něm stála ryzá kobylka. Otevřela jsem dveře přívěsu a zjistila jsem skvělou věc. Ta ryzá kobylka je Sindy! Objala jsem ji a mamku taky. Řekla mi, že už zařídili ustájení. Koupily si velký rodinný dům s velkou zahradou a teď tam postaví box. Takže MŮJ SEN byl zpátky! Sindy byla MOJE! A Paula? Ta mi jen závidí. Odešla z Horses klubu. Už se spolu ani nebavíme.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥KONEC♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.